جشنواره پاییز رنگارنگ

انجمن اوقات فراغت، اولین جشنواره فراغت زمستانی را با همکاری مجموعه تفریحی دریاچه چیتگر، سورتمه تهران و شهرداری، از ۱۵ دی تا ۱۵ اسفند ماه برگزار می کند. 

به گزارش خبرگزاری مهر، هومن رازدار مدیرعامل انجمن اوقات فراغت با اعلام این خبر گفت: جشنواره فراغت زمستانی قصد دارد برنامه هایی برای اوقات فراغت شهروندان در زمستان فراهم کند.

در همین راستا عموم مردم می توانند از امکانات تفریحی مجموعه های نام برده شده با ۲۵ درصد تخفیف استفاده کنند.او هم چنین ادامه داد: دانشجویان در هفته دوم بهمن ماه از تخفیف ۵۰ درصدی برخوردار هستند و سربازها نیز در طول جشنواره از امکانات جشنواره بصورت نیم بها استفاده می کنند؛ پرستاران نیز می توانند در روز ۲۵ بهمن  با بلیط نیم بها از این مجموعه ها استفاده کنند.

رییس انجمن اوقات فراغت هم چنین از برنامه ویژه جمعه های برفی خبر داد و گفت: در صورتیکه در طول جشنواره برف ببارد،ساخت آدم برفی در مجموعه دریاچه چیتگر در برنامه کار انجمن قرار می گیرد. راز دار هم چنین اشاره کرد مراسم قرعه کشی در پایان جشنواره فراغت زمستانی برگزار خواهد شد و به کسانی که در این جشنواره شرکت کرده اند جوایز مختلفی اهدا خواهد شد.

لازم به ذکر است سورتمه تهران، سافاری وحشت، پرواز در آسمان  و اسکیت یو، شامل تخفیف جشنواره زمستانی انجمن اوقات فراغت هستند.

هم چنین انجمن اوقات فراغت آمادگی خود را برای مشارکت حداکثری سایر مجموعه های تفریحی با این طرح را اعلام کرده و اخبار اضافه شدن سایر مجموعه ها در آینده به اطلاع شهروندان خواهد رسید

 
 عکس: احمد بها